LENA

HOME IDEAS

Co robię?

 

Częstokroć zdarza się, iż nie wiemy na jaki prezent się zdecydować. W takim wypadku warto zastanowić się nad ofiarowaniem komuś prezentu, który będzie wykonany samodzielnie - przykładem mogłyby być chociażby poduszki handmade.

Własnoręcznie wykonane poduszki podarowane ukochanej osobie mogłyby przypominać o naszym afekcie ilekroć będzie ona przykładała do nich głowę i są gwarancją doskonałych snów. Morfeusz z pewnością spojrzy łaskawszym okiem na śniącego, który złożył swą głowę na czymś, co zostało wykonane z uczuciem.

Nie jest to jednak jedyna możliwość ofiarowania komuś własnoręcznie wykonanego podarunku. Można stworzyć też inne przedmioty, które z jednej strony mają wszystkie walory użyteczności, a z drugiej są świadectwem osobistego wysiłku włożonego w ich wykonanie - mogą to być chociażby chusteczniki, czy pudełka ozdobione techniką decoupage, która daje szerokie możliwości doboru pożądanego wzoru i motywu, co pozwala na dopasowanie podarunku do stylistyki wnętrza osoby obdarowanej.

 

 

Moje kreatywne filmy

 

 

Więcej na fejsie http://facebook.com/lenasklep

Sodahome Sklep internetowy